Kontakt

Niklas Bidestedt
VD/Uppdragsledare

0703-08 77 55

niklas@holmqvistelteknik.se

 

Bengt Holmqvist
Uppdragsledare och besiktningsman

0706-46 11 66
bengt@holmqvistelteknik.se

 

Kenneth Westholm

Uppdragsledare och besiktningsman

0706-21 64 10

kenneth@holmqvistelteknik.se

Emelie Bidestedt
Inredare - belsyningsplanering

0706-21 64 47
emelie@holmqvistelteknik.se


 

Jesper Edberg
Handläggare el och tele

0702-22 52 87
jesper@holmqvistelteknik.se

 

Goran Jaksic
Handläggare el och tele, besiktningsman

0706-02 25 05
goran@holmqvistelteknik.se


 

Johan Olsson
Handläggare el och tele

0706-21 15 10

johan@holmqvistelteknik.se
 

Simon Genlid
Konstruktör el och tele

0730-29 91 09
simon@holmqvistelteknik.se


 

Besöksadress
Kämpegatan 7, Göteborg

Postadress
Truskärsvägen 12
442 75 Lycke

Växel: 031-832400
info@holmqvistelteknik.se

Org. nummer 559112-0737

 

HITTA TILL VÅRT KONTOR!